Videa

Zábavná parodie na Harryho Pottera

16. února 2016 v 18:00 | Delight ^^
Poměrně staré video, které koluje internetem už delší dobu, a které podle mně stojí za zhlédnutí už jen proto, že v jedné z hlavních rolí účinkuje známá herečka Lindsay Lohan. K pochopení je potřeba alespoň základní znalost angličtiny.

Crazy in love - Harry/Draco

6. září 2015 v 1:13 | Delight ^^
Tak přicházím s dalším slashovým videem, opět Harry/Draco pairing.

Vincent - Draco/Harry

8. ledna 2015 v 14:23 | Delight ^^
Jedno z mých nejoblíbenějších Drarry videí. Už před třemi lety jsem ho zveřejňovala sem na blog, ale odkaz už nefungoval, protože původní video se z YouTube smazalo. Naštěstí ho někdo re-uploadnul, takže máme možnost se na něj podívat znovu :) Je to moc krásné video, určitě všem doporučju, přestože je takové smutné.

Tom Felton se vyjadřuje k Drarry mánii

6. ledna 2015 v 14:36 | Delight ^^
Před dávnější dobou jsem našla na Youtube video, kde se Tom Felton (Draco Malfoy) vyjadřuje k párování potterovských postav během jednoho z rozhovorů. Dnes jsem si na něj opět vzpomněla, a proto ho dávám sem.
Video je v angličtině bez titulků, možná, kdyby někdo z vás hledal i český překlad, našel by jej, ale já mám angličtinu ráda a myslím, že se ve videu dá většině věcí bez problémů rozumět. Kdyby se zde přecejen našel někdo, kdo tak úplně tomuto jazyku neholduje, můžu s klidem potvrdit, že situaci v čase 1:48 pochopí i ten, který učebnici angličtiny viděl jen ve výloze Librexu :)

Orchard of Mines - Harry/Draco

26. prosince 2014 v 22:54 | Delight ^^
Další Drarry video, které mi doporučila čtenářka blogu Kier, a za což jí moc děkuju. Youtube kanál od Sapphiamur znají skoro všichni milovníci slash párů, protože na tuto tématiku vytvořila mnoho videí, na které je možné se podívat zde.
Kromě videí je Sapphiamur známá také svou tvorbou na deviantart, ten můžete najít na tomto odkazu. velká část její tvorby je věnována Billovi a Tomovi Kaulitzovým ze skupiny Tokio Hotel.
Ti, kteří se se Sapphiamur chtějí spojit a jejich úroveň angličtiny neodpovídá tomu, co by jí chtěli sdělit, nemusí zoufat - Sapphiamur je totiž Češka.

Unspoken - Harry/Draco

25. prosince 2014 v 1:30 | Delight ^^
Jedno z mých dalších oblíbených videí, které znám již hodně dlouho a zapomněla jsem se s vámi o něj podělit. Kromě skvěle propracovaného příběhu můžete ve videu najít i nádhernou písničku, která atmosféru videa podtrhuje, a povedené efekty. Opět na jeden z mých nejoblíbenějších pairingů.
Odkaz na Youtube: tady

Carnival of Rust (Harry/Draco)

14. března 2012 v 19:09 | Delight ^^
Další video s písničkou kapely Poets of the Fall - Carnival of Rust, ke kterému se podle mě výborně hodí svou atmosférou a textem.

Carnival of Rust (Snape/Lily)

13. března 2012 v 15:50 | Delight ^^
Úžasné video, moc videí na Lily a Snape jsem ještě neviděla a většinou mě ani moc nebavily, ale tohle je prostě naprosto úžasné video! Všem, kteří chtějí nějakou změnu nebo se podívat na něco nového, určitě doporučuju. :) A ta hudba k tomu úžasně sedí (písnička se jmenuje Carnival of Rust a je od Poets of the fall) Odkaz na youtube ZDE

My Sweet Prince (Draco/Harry)

13. března 2012 v 14:20 | Delight ^^
Bezpochyby nejlepší Drarry video, které jsem měla kdy možnost zhlédnout, a že jsem už prozkoumala skoro celé youtube. Úžasně udělané scény, které vypadají, jako by je opravdu někdo natáčel. Po celou dobu sledování jsem si připadala jako divák, který sleduje jejich počínání a cítí jejich pocity a obavy. Je to video, které mě úplně vtáhlo do děje, i přesto že se v něm nemluví. Parádní práce autora. Výhoda navíc je, že se na video můžete podívat dokonce až v 720 pixelech,což u většiny fanvideí nebývá zvykem.


Damned if I do ya! (SasuNaru)

18. srpna 2011 v 20:43 | Delight ^^
Parádní cosplay video Sasuke/Naruto, doprovázené veselou a energickou písničkou kapely All Time Low.

Yaoi kiss clip - Sasu/Naru

16. srpna 2011 v 22:40 | Delight ^^
Podařené cosplay video natočené skutečnými osobami v převleku Sasukeho a Naruta. Vřele doporučuji pro všechny zastánce SasuNaru pairingu, kteří hledají něco zajímavého a neotřelého.


The First Time - Harry/Draco

3. srpna 2011 v 0:08 | Delight ^^
Moc krásné a smutné video, zpracované podle příběhu od Estriel, který si můžete přečíst v angličtině tady. Samozřejmě se na video můžete podívat, aniž byste povídku znali, ale podle mého názoru video moc hezky doplňuje děj povídky.

You are everything - Harry/Severus

5. února 2011 v 15:03 | Delight ^^
Něco pro milovníky páru Snarry, který sice není mým nejoblíbenějším, ale video je tak hezky zpracované, že i zatvrzelý milovník Drarry pairingu se na něj rád podívá.

Pokud by vám video nejelo u mě na blogu, zkuste odkaz tady :))

The Whomping Willows - Harry/Draco

30. prosince 2010 v 22:46 | Delight ^^
Pravděpodobně jedna z nejoblíbenějších písniček všech milovníků Drarry. Překlad jsem bohužel nikde nenašla, ale angličtina v písničce je poměrně jednoduchá, takže pokud máte alespoň základní znalosti anglického jazyka, pochopíte, o co v písničce jde. Ve zkratce je to píseň, ve které se Harry s Dracem navzájem popichují, ačkoliv jsou do sebe zamilovaní.

Harry/Hermione Unpacking Books

30. prosince 2010 v 13:21 | Delight ^^
Skvělé starší video, původní verze byla z Youtube bohužel smazána a re-uploadnuté video má mnohem horší kvalitu než předtím. Určitě ale stojí za to se na něj podívat. Ačkoliv nejsem příznivcem Dramione pairingu, tohle video je realisticky sestříhané a doprovázené skladbou od kapely Maximo Park.
Haunted Harry/Draco

11. prosince 2010 v 13:19 | Delight ^^
Hezky zpracované video na Draco/Harry tematiku, doprovázeno skvělou písničkou kapely Evanescence. Způsob propracovaného sestříhání vyrovnává nedostatek v podobě nekvalitního obrazu, milostné scény proložené ve videu přidávají na reálném provedení. V popisku videa se nachází i příběh Harryho a Draca pro lepší pochopení.

 
 

Reklama