Sbírka zlomených srdcí

Sbírka zlomených srdcí 1.

26. prosince 2014 v 1:30 | Delight ^^
Info: Povídka, jejíž děj mě napadl před několika hodinami a rozhodla jsem se s ní hned začít. Netroufám si odhadnout, kdy bude dokončena, její další průběh už mám ale vymyšlený, proto nové díly očekávejte brzy. Snad se vám bude povídka líbit, připomínky a komentáře ráda uvítám v komentářích. Přeji příjemné počtení.

Na bradavických pozemcích se rozprostřel klid a ticho. Příroda se zahalila do tmy, květy se schoulily do stínu svých dlouhých listů a také ptácii se uložili ke spánku. Harry seděl v nebelvírské společenské místnosti a zamyšleně hypnotizoval tkaničky svých ošoupaných tenisek. Příjemné teplo z praskajícího krbu v něm vyvolávalo jakýsi zvláštní pocit, který sám nedokázal identifikovat. V hlavě se mu splašeně honily nejrůznější myšlenky, mísící se s lehkým vzrušením při pomyšlení na křehké tělo mladého chlapce, jenž se stal důvodem Harryho probděných a neklidných nocí.
Draco Malfoy. Lhostejný, arogantní a nepřístupný blonďatý aristokrat s velkými šedými duhovkami, skrytými pod závěsem temně černých řas. Ty oči dokázaly Harryho okouzlit svým jediným pohledem, ačkoli všechny mu byly adresovány společně s posměšným úšklebkem a povytaženým obočím. Jeho tvář byla bezchybná, bledá a tak moc Harryho lákala. Často přemítal nad tím, jaká je asi na dotek, jaký by byl Dracův výraz, kdyby Harry laskal jeho štíhlé tělo, líbal jej na útlých bocích, jak by mu hořely jindy aristokraticky bledé tváře... A třebaže si to Harry nechtěl přiznat, dokonce i Malfoyova sebejistá a domýšlivá povaha jej přitahovala.
 
 

Reklama