Písničky

Bring Me The Horizon - Can You Feel My Heart

4. září 2015 v 14:21 | Delight ^^
Výborná písnička od výborné kapely, kromě téhle písně doporučuji ještě Deathbeds a Go to hell for heaven's sake.

Kodaline - All I Want (cover)

9. ledna 2015 v 22:16 | Delight ^^
Cover, na který jsem poprvé narazila asi před dvěma dny a zároveň jsem díky němu poznala skvělou písničku a milou vlogerku. Původní píseň je od Kodaline, musím ale říct, že mám mnohem radši tuhle verzi, protože mi k téhle písni prostě sedí ženský hlas :)

Simple Plan - Summer Paradise

21. července 2012 v 1:55 | Delight ^^
Moje oblíbená letní písnička! Vždycky při ní cítím takový zvláštní pocit, který ve mě žádná jiná písnička nedokáže vyvolat... ^^ Možná to bude tím, že ji měli na rozlučce deváťáci, kteří tento rok odcházeli ze základky a kde byla i jedna z mých nejlepších kamarádek.. Myslím, že už ji asi všichni znáte, hraje se snad všude! :)

Italobrothers - Crying in the rain

10. června 2012 v 19:13 | Delight ^^
Jedna z mých nejoblíbenějších písniček.
Italobrothers sice nejsou nejznámější po celém světě, ale jejich písničky jsou úžasné. Tahle je asi nejlepší, líbila se mi už od první chvíle, co jsem si ji poslechla. Navíc ještě s tím úžasným klipem! ^^ Určitě ji doporučuju si poslechnout, brzo si ji zamilujete ;)

Gotye ft. Kimbra - Somebody That I Used To Know

26. května 2012 v 20:22 | Delight ^^
Moje oblíbená písnička, ze začátku, když jsem ji poprvé slyšela na očku a ještě k tomu jsem viděla ten... no, řekněme, docela zajímavý klip, vůbec jsem nevěděla, co si o tom mám myslet a vůbec se mi nelíbila. Postupně jsem ji ale slýchávala čím dál častěji, a tak se mi zaryla do paměti, že ji teď poslouchám skoro každý den a pokaždé v ní objevím nějakou zvláštní část, která se mi strašně líbí! Myslím, že ji všichni znáte :) Odkaz na youtube ZDE :)

Coldplay - Clocks

14. března 2012 v 15:18 | Delight ^^
Vždycky jsem ji poslouchala v rádiu s otevřenou pusou, ale nemohla jsem zjistit jak se jmenuje. Před měsícem jsme byli na jedné soutěži, kde se hrála taky a nakonec řekli i název. Od té doby ji poslouchám každý den :) Určitě ji každý zná :) Odkaz ZDE :)

Adele - Someone Like You

13. března 2012 v 14:29 | Delight ^^
Moje nejvíc nejoblíbenější písnička od ní!
Sice už je docela ohraná, protože ji hrajou opravdu všude, ale strašně jsem si ji zamilovala, už kvůli tomu úžasnému textu ze kterého jde vidět, že Adele ví, o čem mluví.
Parádní zpěvačka je to! :) odkaz na youtube zde :)

Basshunter - Now You're Gone

17. září 2011 v 10:30 | Delight ^^
Dokonalá písnička!

Ozzy Osbourne - Dreamer

12. září 2011 v 21:43 | Delight ^^
dokonalá písnička od Ozzyho...;) nedá se říct, že bych jeho songy nějak hltala a vyhledávala novinky na internetu, ale tahle se mi hrozně líbí, melodie, text...všechno do sebe nádherně zapadá:)


Cinema Bizarre - My Obsession

10. září 2011 v 14:42 | Delight ^^
sice ji asi moc lidí znát nebude, ale já ji miluju!♥
a ten text... ^^

Lil Wayne - How To Love

8. září 2011 v 19:55 | Delight ^^
Ne, normálně nemám ráda Lila Wayna, líbí se mi od něj asi tak dvě písničky, ale tady tahle je prostě dokonalá! Vůbec bych neřekla, že něco podobného nazpívázrovna on... Strašně se mu to povedlo, asi se jí nikdy nepřeposlouchám. :) Taky mi připomíná moji kamarádku, která měla kluka a byli spolu docela dlouho, a tenhle song byl jejich oblíbený. Bohužel už se rozešli, ale vždycky si na ně vzpomenu. Niceeee♥

Rihanna - California King Bed

3. září 2011 v 0:10 | Delight ^^
dokonalá písnička! :) Rihanna rocks! ^^

Queen - We will rock you

26. srpna 2011 v 2:08 | Delight ^^
Sice sem často zveřejňuju staré písničky, ale mě se prostě hrozně líbí. Navíc Queeni jsou i po té dlouhé době, co jsou na scéně, pořád známí a jejich písničky mají nespočet fanoušků po celém světě. Já je taky miluju, je to kapela, která se opravdu uchytila a věřím, že se o nich bude vědět ještě hodně dlouho. Teď vám tady naservíruju jednu z jejich největších pecek - We will rock you. xD Kdo by ji neznal, je to opravdu hit a dalo by se říct, že jsem s ním i vyrůstala. Enjoy!

Jessie J - Price Tag

25. srpna 2011 v 1:55 | Delight ^^
abych pravdu řekla, do té doby, než se Jessie objevila na scéně s Price Tag, jsem o ní vůbec neslyšela. xD i když má ještě několik dobrých písniček, třeba Do it like a dude je nějak o rok starší než Price Tag... x) já mám Jessie ráda, je mi hrozně sympatická a její písničky jsou takové energické a veselé, dodají energii do života... nojo, hudba je lék xD

Cascada - Everytime we touch

23. srpna 2011 v 12:04 | Delight ^^
Úžasná, a neskutečně pravdivá písnička. :) Přesně vystihuje všechny pocity.

Coldplay - The Scientist

22. srpna 2011 v 12:13 | Delight ^^
Nádherná písnička, jako všechny od Coldplay..:)

Craig Armstrong - World Trade Center

21. srpna 2011 v 20:02 | Delight ^^
Další nádherná písnička, sice pochybuju, že by ji někdo znal, ale stojí za poslechnutí... *má husí kůži* :) Osobně Craiga miluju, stejně jako všechny jeho skladby, a tahle se mu obzvlášť povedla. :) Naposledy jsem ji poslouchala tak před půl rokem a teď jsem na ni opět narazila... Fakt klobouk dolů. :)

Bruno Mars - The Lazy Song

21. srpna 2011 v 15:58 | Delight ^^
Upřímně- tenhle song mě pronásleduje už i ve snech a musím si ho pořád dokola prozpěvovat... :-D Ale i tak je to moje oblíbená písnička.. a ten videoklip... :-D :-D

Pitbull - Give me Everything

20. srpna 2011 v 20:19 | Delight ^^
... feat Ne-Yo, Nayer, Afrojack♥
Další z mých oblíbených písniček, i když je pravda, že už mi trochu brnká na nervy, protože se hraje skoro všude pořád dokola. :D Ale i tak ji mám hrozně ráda, vždycky zlepší náladu.

Demi Lovato - Skyscraper

20. srpna 2011 v 14:39 | Delight ^^
Já normálně Demi moc neposlouchám, i když je mi docela sympatická, ale tahle písnička mě fakt uchvátila :-) Poslouchám ji pořád dokola, má něco do sebe... A je taková povzbuzující a zároveň smutná :-) Povedla se...:-)

Owl City - Fireflies

19. srpna 2011 v 15:25 | Delight ^^
Na tuhle písničku mám jedny z nejkrásnějších vzpomínek... :-) Mám ji hrozně moc ráda, pro mě je to taková srdcovka. Enjoy! :-)

Olympic - Slzy tvý mámy

19. srpna 2011 v 0:39 | Delight ^^
Moje hrozně oblíbená písnička. Sice už je stará, ale má něco do sebe a vždycky se mi u ní chce brečet. Má takovou zvláštní atmosféru a je hrozně pravdivá. Škoda, že už se na tyhle písničky zapomíná a všichni teď poslouchají pop, rock a různé moderní věci. Snad se bude líbit i vám. ;-)

 
 

Reklama