Fred/George

Fred/George 4.

6. září 2015 v 1:30 | Delight ^^
Musím se přiznat, že po dlouhé době mám ze sebe velkou radost! Po mnoha neúspěšných pokusech se mi konečně podařilo najít obrázky Weasley twins, které jsem na blog zatím ještě nepřidávala. Snad se vám budou líbit alespoň z poloviny tak, jako se líbí mě. Zbytek pod perexem.

Fred/George 3.

21. července 2012 v 1:52 | Delight ^^
Po delší době tady máte obrázky Freda a George. Některé z nich nejsou úplně twincestní, jen jsou na nich dvojčata společně, ale přesto doufám, že se budou líbit. Snažila jsem se jich najít co nejvíce, ale jak už jsem psala u minulých obrázků tohoto páru - bohužel jich na internetu moc není, nebo alespoň já je ještě neobjevila. Pár dalších mám uložených v počítači na další várku obrázků. Zbytek pod perexem.

Fred/George 2.

21. srpna 2011 v 17:37 | Delight ^^
Roztomilý obrázek na pairing Fred&George.Fred/George

30. července 2011 v 0:24 | Delight ^^
Snažila jsem se najít několik obrázků s pairingem Fred/George. Našla jsem jich ale opravdu jenom málo, protože se na tenhle pár hodně zapomíná. Vlastně si pamatuju maximálně pět povídek, které jsem o nich četla. Škoda, že se to tak zanedbává.. Taky se budu snažit něco na tohle téma napsat, ale teď je tady pár těch obrázků. Zbytek bude pod perexem, protože jsou +18 a přidala jsem jim i cenzuru, jinak by mi mohli zrušit blog. ;)

 
 

Reklama