DIY

Back to school

3. září 2015 v 22:55 | Delight ^^
Tentokrát to nebude DIY s návodem, ale s obrázky nejrůznějších školních potřeb, které si slečny samy zkrášlily a poté zveřejnily na internet. Sama jsem z nich několikrát čerpala inspiraci, tak třeba budou inspirací i vám.Kiwi nanuk

10. ledna 2015 v 21:35 | Delight ^^
Dobré a jednoduché letní osvěžení, jehož přípravu zvládnou i ti nejhorší kuchaři a kuchařky:) Na dřevěnou špejli (kterou si ponecháte například po snězení nanuku) napíchnete kiwi (doporučuji kiwi nakrájet na tlustší kousky, aby vám na špejli dobře drželo) a poté ho namočíte do roztopené čokolády. Nakonec dáte špejli i s kiwim na mražák. Další den si stačí vlastnoručně vyrobený nanuk z mražáku vzít a vychutnat si ho:) Kromě kiwi se to dá samozřejmě udělat i s jinými kousky ovoce, je třeba ale najít takové, které vám na špejli bude dobře držet a které vám osobně chutná.

Food

Ananasová lampa

9. ledna 2015 v 20:23 | Delight ^^
Před pár lety jsem si něco podobného vytvořila, sice to nevypadalo tak, jako na obrázku dole, ale snaha byla:)
Princip je takový, že na obyčejnou stolní lampu nalepujete pod sebe zlomené kousky plastových lžiček. Žlutá barva na lampě vypadá moc hezky, obzvlášť když se zapne a potom to ve tmě hezky svítí. Problém je ten, že je poněkud složité sehnat tolik plastových lžiček žluté barvy, možná se prodávají v Ikei nebo v obchodech se zbožím pro domácnost, je ale pravda, že jsem snad nikdy v životě neviděla prodávat žluté plastové lžičky. Dobrá zpráva je ta, že lampa vyrobená z bílých kousků vypadá taky moc hezky, a narozdíl od žluté vypadá elegantněji a trochu decentněji. Je možné si lampu samozřejmě taky různým způsobem dozdobit, například zeleným barevným papírem, jak je to ukázané na obrázku.
Myslím si, že je to jednoduchý způsob, jakým si vyzdobit pokoj, nezabere moc času a vypadá opravdu hezky.

 
 

Reklama