Diary

Tipy na otázky při flašce

20. srpna 2013 v 20:32 | Delight ^^
Nedávno jsme se s kamarádkou rozhodly, že uspořádáme menší párty pro všechny lidi z okolí, zasmějeme se, přichystáme občerstvení, podíváme se na filmy a že z celého večera bude fajn zážitek.
Samozřejmě nesměla chybět ani všeobecně známá flaška, při které nás napadlo spoustu zajímavých otázek, proto jsem se rozhodla podělit se o ně i s vámi, možná by vám mohly pomoci + spoustu z nich jsem našla i na internetu. Některé jsou na tělo, některé jsou obecné.

Kolik jsi měl/a partnerů a jak dlouho jsi s nimi vydržel/a? Proč vztahy skončily?
Jak si představuješ své poprvé? (+detaily)
Kolik času potřebuješ na to, aby ses dokázal/a se svým protějškem poprvé vyspat?
Dokázal/a bys svému protějšku odpustit nevěru?
Dokázal/a bys svůj protějšek podvést?
Jaké jsou podle tebe nejčastější příčiny konce vztahu?
Máš přítele/přítelkyni? Jestli ano, dokážeš si představit, že s ní/m budeš i do budoucna?
Myslíš, že je lepší si užívat úlety, nebo být delší dobu s jedním člověkem?
Jak jsi poznal/a, že jsi zamilovaný/á? (+detaily)
V kolika letech a s kým plánuješ děti?
Tvá tajná erotická představa?
Dokázal/a by ses přizpůsobit svému protějšku, kdyby po tobě chtěl/a různé zajímavé erotické praktiky? (např.svazování, bičování, nadávky, polohy)
Chtěl/a by jsi někdy účinkovat v pornu? Uveď důvody.
Zkusil/a bys někdy sex na jednu noc?
Vrátil/a by ses někdy ke své bývalé přítelkyni/bývalému příteli?
Myslíš, že jsi v sexu nadřazený/á nebo podřazený/á?
Už jsi někdy řekl/a miluji tě a nemyslel/a to vážně?
V kolika letech jsi poprvé viděl/a porno?
Dokážeš si představit mít sex bez lásky?
Co podle tebe přináší druhému největší uspokojení, samotný sex nebo orální praktiky?
Chtěl/a bys být někdy při sexu spoutaný/á nebo svázaný/á?
Hádáš se často se svým protějškem? Jaké jsou většinou důvody?

Jarní prázdniny

15. března 2012 v 16:45 | Delight ^^

Zdravím všechny návštěvníky blogu :)
Jak se dneska máte? U mě je to docela v pohodě, už od pondělí máme jarní prázdniny a tak každý ten trávím sledováním pubertálních filmů. :D Asi se to může zdát jako neskutečná nuda, ale já jsem s tím spokojená. V poslední době mám navíc sklony k únavě, takže si občas přes den zdřímnu. :D Dneska jsem se dívala na Dívčí partu, Ďábel nosí pradu a Karate Kid. Jaden Smith je vážně úžasný a u toho filmu jsem si taky dost pobrečela :) Teď se mi zrovna stahuje On je fakt boží, takže už se těším. Možná sem postupně přidám nějaké články a mám v plánu založit ještě nějakou novou rubriku, týkající se světa kouzel a Harryho Pottera. :)
Užívejte si zbytek dne, s pozdravem
vaše Delight ^^.

Harry Potter - Filmová kouzla

13. března 2012 v 15:19 | Delight ^^
Jednou jsem tady psala do deníčku, že jsem dostala novou Potterovskou knihu, kde je i přibalené tetování znamení zla, Pobertův plánek, vývěsky Umbridgeové a podobně, a slíbila jsem vám fotky.
Po dost dlouhé době jsem si na to vzpomněla, vytáhla jsem svůj foťák a něco vám nafotila.
Předem bych chtěla upozornit, že fotky jsou často rozmazané a nekvalitní, ale knihu jsem fotila jen pro představu. Můj foťák je naprosto obyčejný jako každý druhý, takže nic od toho nečekejte. :)
Poznámka: Je to opravdu jen pár ukázek, celá kniha má zhruba 160 stran :)
Vybrala jsem jen pár těch nejdůležitějších věcí :) Snad se vám budou líbit :)

1. snímek = přední obal knihy

Po dlouhé době

13. března 2012 v 14:06 | Delight ^^

Ahoj, tak jsem se sem po dlouhé době zašla podívat a rozhodla jsem se svůj blog možná trochu aktualizovat. Ani nevím, proč jsem se tady tak dlouho neukázala, nejspíš jsem potřebovala chvíli oddech od toho všeho okolo a založila jsem si se svou nejlepší kamarádkou nový blog (www.rainymood.blog.cz), který už není o HP, slashi ani yaoi, ale je tak všeobecný. Na Potterovské a jiné povídky mám pořád tady tenhle blog, a nechci ho zrušit. Zažila jsem na něm svoje první díla, výtvory, úžasné lidi (mám na mysli hlavně moje Affs) a vlastně celkově své první pokusy o něco, co by mohlo zdálky připomínat povídku.
Ve Vnitřním boji rozhodně pokračovat nebudu, uvědomila jsem si, že je to nekonečný příběh. Jednou se mě tady na blogu jeden člověk zeptal, proč vlastně Vnitřní boj píšu, a tehdy jsem si uvědomila, že je to pro mě jen něco jako povinnost vůči čtenářům, kterou musím splnit, a ne moje vlastní potěšení. Ono to taky podle toho vypadalo, nemělo to hlavu ani patu, plácala jsem tam to, co mě napadlo a celkově to nemělo žádnou souvislost. Až se tady zase trochu zabydlím, začnu možná psát nějaké jednodílné povídky, protože s vícedílnými to většinou dopadá tak, že je nechám rozepsané a ukončím je, a tohle mi nepřijde fér vůči čtenářům.
Vlastně je možná dobré, že jsem odsud na chvíli vypadla a srovnala si všechno v hlavě. Tak se můžete těšit na nové články, a třeba i nějakou malou rekonstrukci nebo povídku.
Zatím, vaše Delight ^^

Diplom od Monde-cache

18. září 2011 v 12:44 | Delight ^^
Dostala jsem další diplom za spřátelení, tentokrát od monde-cache... Moc se ti povedl, díky!:)

Opět nestíhám

17. září 2011 v 10:08 | Delight ^^

Ahoj, všichni! :) Chtěla jsem se vám opět moc omluvit za nepřítomnost, myslela jsem si, že až začne škola, bude trochu více času na blog - jo, byla jsem hodně naivní a teprve teď si uvědomuju, že to byla ode mě hloupost. ;D Je to spíš naopak, učitel nám už první týden připravil písemku z matiky a teď se jen třesu, co přijde dál.
Budu se snažit tady být co nejčastěji, a můžu vám slíbit, že nějaké články tady budou minimálně 3x týdně, záleží na tom, jak budu stíhat nebo kolik bude času. Ve středu mám 9 hodin a potom už budu celou dobu doma, takže budu přidávat nějaké články. ;) SB se moc omlouvám, že jsem na vašem blogu dlouho nebyla, chystám se to hned napravit.
Zatím bye bye :)

Diplom od Anne-Mary

3. září 2011 v 23:36 | Delight ^^
Taak, právě jsem se dozvěděla, že kdybych studovala v Bradavicích, dostala bych se do Zmijozelu. ;D Tento výsledek mi určila Anne-Mary, blog ZDE a dokonce mi udělala i diplom, takže bych jí chtěla moc poděkovat. :)
Jinak VB se pomalu blíží ke konci, sami uvidíte, jak to nakonec dopadne. Děkuju všem za komentáře, hodně mě potěšilo když jsem zjistila, že to alespoň někdo čte. Samozřejmě nejvěrnější komentátorkou je již zmiňovaná Anne-Mary, takže znova děkuju. :) Tady je ten diplom.

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu

2. září 2011 v 23:32 | Delight ^^

Před chvílí jsem dokoukala třetí díl HP, i když už ho znám skoro nazpaměť. ;D :-F Někdy mi připadá, že už to ani není závislost, ale už prostě překračuju veškeré meze a ty příznaky už snad dokazují posedlost nebo co. ;D Opět jsem koukala s vykulenýma očima a slinou u pusy při scéně v Hagridově hodině, kde se Draco a Harry k sobě tak ... přiblížili ;D :-F Moje oblíbená část, mohla bych se na ni dívat pořád dokola, a nikdy by mě neomrzela. A vždycky se těším na tu chvíli, kdy si spolu povídají Sirius s Harrym a Sirius mu vypráví o těch rodičích a o tom, že je pokaždé najde ve svém srdci a nikdy ho neopustí. ;) Ten film je celkově nádherný.:-F
A jinaaaač, ne že by to tady snad někoho zajímalo, ale na svátek jsem dostala úplně suprovou HP knihu, je tam dokonce i Pobertův plánek (Marauder's map), pak oznámení, které dával Filch na zeď kvůli Umbridgeové (pátý díl, Fénixův řád) a spousta dalších věcí, jako je například Harryho dopis z bradavic, tetování Znamení zla a tak dál. ;) :-F Stálo to nějak přes šest stovek, ale měla jsem do Librexu nějaké poukázky, takže fajn. Jsem z toho hrozně nadšená, proto teď na blog moc nechodím - čtu knížku. ;D :-F
Později tady možná přidám nějaké snímky té knihy.
Dneska možná přidám další díl VB, jenže jsem na to nejspíš moc unavená, takže s tím počítejte nejspíš až zítra.:-F
Zatím good night and sweet dreams!
Delight ^^

Nestíhačka ;D

28. srpna 2011 v 1:13 | Delight ^^
http://fc04.deviantart.com/fs38/f/2008/354/5/0/rainbow_stamp_two_by_fallie.gif
Teeeda, nerada to říkám, ale poslední dobou vážně vůbec nic nestíhám. ;D Duch Na blog se dostanu většinou před polednem a potom až kolem té jedné hodiny ranní, ale jinak nemám moc čas tady docházet, i když mě to samozřejmě mrzí, protože tady mám spoustu rozdělané práce. Duch
Další díl Vnitřního boje bude nejspíš až zítra (už vlastně dneska), protože teď jsem unavená a můj mozek neslouží tak, jak by sloužit měl, takže se zmůžu maximálně na nějaké nové avatary nebo citáty, ale to je asi tak všechno.Duch ;D VB už je skoro dopsaný, plánuju tak 40 dílů a už to hodlám ukončit, abych mohla potom rozjet další vícedílovky. V rozepsaných mám taky ještě nedodělané jednorázové povídky, které hodlám dopsat a zveřejnit, ale fakt nevím, kdy se k tomu dokopu. Nápad by byl, ale nikdy se mi do toho nechce nebo jsem na to moc unavená. Duch To jsem prostě celá já ;D Stejně chci moc poděkovat za komentáře, a to hlavně mým dvěma milovaným SB (Anne-Mary - blog zde a Bromance - blog zde), které jako jediné pravidelně komenujou mé články a já jsem jim za to moc vděčná. Děkuju holky, nebýt vás, tak vůbec nevím, jestli bych byla v blogování schopná pokračovat. :)Duch
Tak se zatím mějte, a přeju dobrou noc. Možná tu teď ještě přidám pár obrázků, ale už jdu asi spát. sweet dreams ^^ dattebayo! Duch

Yaoi komiksy

25. srpna 2011 v 2:09 | Delight ^^
Zdravím všechny, a jsem tady s novinkou, která má jméno doujinshi. Určitě jste o nich už slyšeli, a pokud ne, tak vám trochu objasním, co to je.
Zjednodušeně by se dalo říct, že je to vlastně fanfiction, akorát že nakreslená. Tedy komiks. Je (většinou) o dvou postavách, které se v originálním manga třeba nemají vůbec v lásce, nebo jsou blízcí přátelé, a právě v doujinshi se jejich vztah vyvíjí... hlavně v sexuálních scénách. Upřímně řečeno - erotické doujinshi jsou nejčtenější ze všech, samozřejmě se objevují i ty nevinné, ale ty už nečte tolik lidí. No, jsme opravdu úchylná generace. xD I když většina doujinů je 18+, myslím že to nikdo nedodržuje.
Hodně lidí mě varovalo, že bych se do nich radši neměla pouštět, protože je z toho potom závislost na dlouhou dobu, ale moje zvědavost samozřejmě neodolala a já se v tom teď plácám až po uši. No co, moje chyba, myslím, že se nikdy neponaučím a vždycky musím všechno vyzkoušet. xD Rozhodla jsem se, že budu doujinshi zveřejňovat i sem na můj blog. Jediná nevýhoda asi je, že jsou anglicky, většinou tam jsou ale taková slova, že si s nimi hravě poradíte sami, případně google překladač. Napadlo mě, že bych mohla zkusit udělat i překlad některých doujinshi, ale opravdu si nedokážu představit ten výsledek. xD Kromě toho - všechno je lepší v originále, zní to totiž tak volně, kdežto překlady už jsou docela křečovité.
Už jdu radši spát, nebo tady ztvrdnu do pěti do rána. Tak se mějte, úchyláci.
Dobrou. x)

Nové rubriky, sexy Sasuke :-D

22. srpna 2011 v 0:46 | Delight ^^

Jeden obrázek na dobrou noc snad nezaškodí... :D (dobře, mě uškodil až moc, asi pět minut jsem na něho hleděla jak zhypnotizovaná a mám neblahý pocit, že se mi o něm bude i zdát..) :D
No, takže jsem přidala dneska dvě nové rubriky, Avatary a Definice...zatím v nich nic moc není, ale budu do nich přidávat co nejvíce věcí... :D myslím že už tady za chvilku usnu na klávesnici, nestalo by se mi to poprvé :D, takže si už radši půjdu lehnout.. mějte se krásně, úchylné dušičky, dobrou noc a mokré sny! :D :) (uaaa umřu ze sasukeho) :D

Bla bla bla...

21. srpna 2011 v 14:47 | Delight ^^


Ahooj všichni! :-)
Tak jak se dneska máte?
Ty prázdniny hrozně ubíhají, vůbec mi nepřijde, že už to jsou skoro 2 měsíce. Připadá mi to jako měsíc, možná ani ne. Nojo, čas utíká rychle když se člověk dobře baví. ;D
Jinak jsem se rozhodla, že možná dneska napíšu další jednorázovku, tentokrát to ale nebude na žádný pairing z HP, ale Sasu/Naru (pro ty, kteří ještě nevědí - Sasuke, Naruto) ... Chtěla bych jen připomenout, že jsem ještě nikdy SasuNaru nepsala, tak snad to nebude až taková katastrofa - což asi bude. ;D
Zatím se tady mějte, dattebayo! ^^

Novinky

18. srpna 2011 v 0:45 | Delight ^^

Zdravím všechny v tuhle noční hodinu. :-)
Už docela dlouho jsem nepřidala žádný článek do Diáře (dobře, zas tak dlouho to není :-D), tak jsem se rozhodla to napravit. První informací je, že právě píšu jednodílnou povídku, začala jsem ji psát teprve teď, a bude úplně na jiný způsob než všechny mé povídky, které jsem doteď napsala. Taky ji plánuju udělat mnohem delší, než ostatní. Předem doufám, že se vám bude líbit.
Další novinka je, že bych chtěla přidat nějaké nové rubriky, a potřebovala bych po vás radu. Pokud byste na mém blogu chtěli něco změnit, nebo jestli vám tady něco chybí, pište prosím do komentářů. Byla bych ráda, aby se tady všem líbilo a snažím se to vylepšit. Kdybyste teda měli nějaký nápad, tak mi ho prosím napište. :-) Například vtipy, povídky na nějaké jiné párování, třeba i anime a tak dál. Budu se snažit všem vyhovět.
Zatím se mějte. Ahojky :-)

První 'SB (Bromance)

15. srpna 2011 v 22:13 | Delight ^^
Tak jsem se rozhodla, že ode dneška budu i spřátelovat. :) Myslím, že to pomůže k návštěvnosti jak mě tak i ostatním blogům, a navíc je fajn vědět, že jsou taky nějací lidé, kteří mají podobné zájmy jako vy.
Moje první SB je Bromance. Už docela dlouho chodila na můj blog a komentovala články, za což jsem jí moc vděčná. :) Taky se omlouvám, že jsem kdysi neodpověděla na její žádost o spřátelení, ale úplně jsem na to zapomněla, takže jsem ráda, že už se to podařilo teď. :)
Určitě byste se měli podívat na její blog - tady, má tam spoustu zajímavých věcí, které by všechny fanoušky Harryho Pottera a slashe mohly zaujmout.
Děkuju moc za spřátelení. :)

Zpět z dovolené

14. srpna 2011 v 11:38 | Delight ^^
http://fc25.deviantart.com/fs17/f/2007/212/c/0/Tempura_by_shirokuro_chan.png Ahoj všichni! :) *rastastar
Tak jsem zase tady, po 11 dnech. Abych pravdu řekla, vůbec se mi nechtělo domů. *rastastar Byla to ta nejlepší dovolená, kterou jsem si jen mohla přát. Doufám, že i vy si užíváte prázdniny. Mně hrozně rychle utíkají... :( *rastastar
Za chvíli už tady budou další články a povídky, tak doufám, že se vám budou líbit.
Zatím se mějte :) *rastastar

Turecko

1. srpna 2011 v 22:31 | Delight ^^
Ahoj :) Omlouvám se, že jsem dneska nepřidala žádný článek, ale ve středu už odjíždím pryč do Turecka na 11 dní.. Dneska jsem balila věci, zítra už budu jenom dobalovat a ve středu konečně pryč... :) Bude se mi po blogu stýskat, i po vás... Nevím, jestli ještě do doby odjezdu něco přidám, ale pokud ne, tak se na mě prosím nezlobte.
A slibuju, že u moře budu psát a až přijedu, tak vám to tady dám všechno najednou :)
Mějte se tady hezky ♥
Delight :)
 
 

Reklama