Po dlouhé době

13. března 2012 v 14:06 | Delight ^^ |  Diary

Ahoj, tak jsem se sem po dlouhé době zašla podívat a rozhodla jsem se svůj blog možná trochu aktualizovat. Ani nevím, proč jsem se tady tak dlouho neukázala, nejspíš jsem potřebovala chvíli oddech od toho všeho okolo a založila jsem si se svou nejlepší kamarádkou nový blog (www.rainymood.blog.cz), který už není o HP, slashi ani yaoi, ale je tak všeobecný. Na Potterovské a jiné povídky mám pořád tady tenhle blog, a nechci ho zrušit. Zažila jsem na něm svoje první díla, výtvory, úžasné lidi (mám na mysli hlavně moje Affs) a vlastně celkově své první pokusy o něco, co by mohlo zdálky připomínat povídku.
Ve Vnitřním boji rozhodně pokračovat nebudu, uvědomila jsem si, že je to nekonečný příběh. Jednou se mě tady na blogu jeden člověk zeptal, proč vlastně Vnitřní boj píšu, a tehdy jsem si uvědomila, že je to pro mě jen něco jako povinnost vůči čtenářům, kterou musím splnit, a ne moje vlastní potěšení. Ono to taky podle toho vypadalo, nemělo to hlavu ani patu, plácala jsem tam to, co mě napadlo a celkově to nemělo žádnou souvislost. Až se tady zase trochu zabydlím, začnu možná psát nějaké jednodílné povídky, protože s vícedílnými to většinou dopadá tak, že je nechám rozepsané a ukončím je, a tohle mi nepřijde fér vůči čtenářům.
Vlastně je možná dobré, že jsem odsud na chvíli vypadla a srovnala si všechno v hlavě. Tak se můžete těšit na nové články, a třeba i nějakou malou rekonstrukci nebo povídku.
Zatím, vaše Delight ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama