Yaoi komiksy

25. srpna 2011 v 2:09 | Delight ^^ |  Diary
Zdravím všechny, a jsem tady s novinkou, která má jméno doujinshi. Určitě jste o nich už slyšeli, a pokud ne, tak vám trochu objasním, co to je.
Zjednodušeně by se dalo říct, že je to vlastně fanfiction, akorát že nakreslená. Tedy komiks. Je (většinou) o dvou postavách, které se v originálním manga třeba nemají vůbec v lásce, nebo jsou blízcí přátelé, a právě v doujinshi se jejich vztah vyvíjí... hlavně v sexuálních scénách. Upřímně řečeno - erotické doujinshi jsou nejčtenější ze všech, samozřejmě se objevují i ty nevinné, ale ty už nečte tolik lidí. No, jsme opravdu úchylná generace. xD I když většina doujinů je 18+, myslím že to nikdo nedodržuje.
Hodně lidí mě varovalo, že bych se do nich radši neměla pouštět, protože je z toho potom závislost na dlouhou dobu, ale moje zvědavost samozřejmě neodolala a já se v tom teď plácám až po uši. No co, moje chyba, myslím, že se nikdy neponaučím a vždycky musím všechno vyzkoušet. xD Rozhodla jsem se, že budu doujinshi zveřejňovat i sem na můj blog. Jediná nevýhoda asi je, že jsou anglicky, většinou tam jsou ale taková slova, že si s nimi hravě poradíte sami, případně google překladač. Napadlo mě, že bych mohla zkusit udělat i překlad některých doujinshi, ale opravdu si nedokážu představit ten výsledek. xD Kromě toho - všechno je lepší v originále, zní to totiž tak volně, kdežto překlady už jsou docela křečovité.
Už jdu radši spát, nebo tady ztvrdnu do pěti do rána. Tak se mějte, úchyláci.
Dobrou. x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama