Vnitřní boj 35.

29. srpna 2011 v 21:29 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
"No...vlastně..." Harry v tom šoku, který mu způsobil rozzuřený Hagrid, ani nevěděl, co má profesorovi odpovědět. Byl nervózní a v tuhle chvíli mu přišlo trapné přijít tady kvůli takové maličkosti, když se asi právě děly závažné věci. Připadal si, že bude Brumbálovi na obtíž, ale on jeho starosti nejspíš vycítil.
"Vidím, že tě něco trápí."
"Víte...já...chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte něco nového ohledně Browna a komnaty? Slyšel jsem od Nevilla, že byl další rozhlas a já jsem jej bohužel promeškal," dodal Harry zkroušeně a zčervenal. Obtěžuje Brumbála svými starostmi, zatímco on zřejmě řeší důležitější problémy.
"No jistě, vzpomínám si, že jsem tě tam neviděl, Harry..." pousmál se profesor, i když jeho úsměv nevypadal zrovna dvakrát přesvědčivě.

"Abych pravdu řekl, žádné nové informace nejsou. Jen jsem opět musel všem studentům připomenout, aby se komnatě vyhýbali, jak jen to bude možné. Doslechl jsem se totiž, že několik odvážlivců se do ní snažilo dostat, a nebýt rázného zákroku pana Filche, nejspíš by bojovali o holý život. Co se týče Browna, jedna čarodějka podala zprávu do Denního věštce, že viděla kouzelníka jemu podobného, jak se potlouká ulicemi. Nemá ale žádné snímky ani důkazy, a já osobně si myslím, že člověk tak hledaný, jako je Brown, by se jen tak neprocházel mezi lidmi.. A pokud jo, bylo by to od něj velice neuvážené. Někteří lidé tomu ale věří, je to věc názoru." Zakončil Brumbál a poupravil si své půlměsícové brýle. Harry přikývl a poděkoval, chtěl být z pracovny co nejrychleji pryč. Pak si ale vzpomněl ještě na něco, když už byl u dveří, trochu nejistě se obrátil a zachmuřeně pronesl: "Pane profesore? Chtěl bych se vás ještě zeptat...co se stalo, že byl Hagrid tak rozzlobený? Viděl jsem ho, jak od vás odcházel a upřímně z něj šel trochu strach."
Brumbál trochu poposedl na svém křesle a najednou se zdál úplně bezmocný. Šlo na něm poznat, že přemýšlí, jestli to má Harrymu říct.
"Mluvil jsem s ním, a říkal, že pokud se chci něco dozvědět, měl bych se zajít zeptat vás. On prý není správná osoba, která by mi to měla říct." Dodal Harry, aby profesora utvrdil ve svém rozhodnutí.
Brumbál si povzdechl a zatvářil se utrápeně.
"Chtějí zavřít Bradavice." Řekl jen a v jeho hlase zazněl vztek a lítost dohromady. Nedokázal se dívat na Harryho, a sklopil pohled.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 29. srpna 2011 v 21:41 | Reagovat

Ty jo to musel pro Harryho být šok, proto že on přece nechce žít u mudlů do konce života a když nedodělá školu, tak bude muset ty jo to je fakt moc skvěle napsaný a pořád je to tak napínavý :D jsi v psaní skvělá :-) :-)

2 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 29. srpna 2011 v 21:57 | Reagovat

Jasně za vyzkošení vážně nedáš nic do týdne najdu ještě několik zpřízněných duší a rozhodně se mi moc líbí že chceš týden snad to bude chtít víc lidí :D a mám další ♥Dss♥ a taky hm co sem to chtěla :D :-D :-D Jo tohle mám pro tebe radu určitě projdeš prvním úkolem, když si najdi něco o asi Dracovi myslím že budeš brát jeho no ale to je na tobě vím že to trochu zpravedlivé není, ale prostě nevím no když to nikdo nezjistí :D :D tak budeš aspoň připravená na první úkol bude to myslím hračka... :-)  ;-)

3 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 29. srpna 2011 v 22:26 | Reagovat

Jo pokusím se co nejdříve to nějak napsat taky když je teď příprava na soutěž mám frmol na pc a pokud jde o to ostatní, rači jsem sticha :D dneska to totiž stálo za to, myslela jsem že říďovi prokopnu hlavu, jestli mě bude víc zdržovat když jsem si tam byla pro potvrzení na kartu na autobus a potom v těch obchoďkách to bylo taky hrozný :D prostě strašný neumím si představit, jaký o bude až budu mít nejmíň třikrát do týdne odpoledky, k tomu hodinu kytary a o víkendu ve městě u koně, teda kousek u města u ségry :D jediný slovo jo BLÁÁÁZZZIIIIINNNNÉÉÉÉÉCCCCC hotovo :-D  :-D  :-D a za to upozornění co máš udělat no nemáš zač nemohla jsem si pomoct a napsala ti to tak že :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama