Vnitřní boj 32.

23. srpna 2011 v 12:22 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Několik minut Harry s Ginny mlčky seděli na chladné zemi a oba dva byli zabraní do svých myšlenek. Černovlasý chlapec se sám v sobě nevyznal, vlastně byl rád, když se dozvěděl, že je do něj Draco zamilovaný, na druhou stranu ale nevěděl proč. On přece nemůže být gay, sice už se mu několik kluků líbilo, ale jenom kamarádsky. Pokaždé chodil s holkou a nikdy ne s klukem.
"No nic, Harry," začala se najednou sbírat Ginny ze země, "asi bych už měla jít a ty nejspíš taky. Filch tady chodí tak kolem jedenácté kontrolovat, jestli tady nikdo není, a kdyby nás tady viděl, tak by to nebylo vůbec dobré."
Harry přikývl a napodobil svou kamarádku. Sešli kamenné točité schody a celou cestu spolu nepromluvili ani slovo. Teprve, když se nepozorovaně ocitli před hradem a Ginny se chystala vejít dovnitř, Harry ji chytil za zápěstí.

Spatřil, jak se v jejích očích zrcadlí překvapení, nervozita a nejistota. Sám pro sebe se pousmál.
"Díky, Ginny. Mám tě rád." Znovu ji obejmul a přitisknul k sobě. Teplo jejího těla bylo Harrymu příjemné, necítil ale nic jiného, než jen přátelský cit.
"J-já tebe taky..." Vykoktala ze sebe Ginny, když se od sebe odtáhli a zůstala udiveně stát na místě. To se jí snad muselo zdát. Ale byl by to ten nejkrásnější sen na světě.
"Tak půjdeme, ne?" Vybídl ji Harry a hravě ji popostrčil dovnitř.
V hradě už byla poněkud tma, místo loučí, které vždy lemovaly Bradavice, teď čněly ze zdí hořící svícny. Nevydávaly ale ani zdaleka tak silné světlo, takže obrovská hala působila ponurým dojmem. Harry s Ginny se tiše plížili hradem, dobře věděli, že někteří učitelé - jako třeba Snape - v tuhle noční hodinu ještě obchází chodby, aby se ujistili, že všichni studenti jsou na svém místě. Naštěstí je nikdo nespatřil a oni co nejrychlejším tempem došli až do Nebelvírské společenské místnosti. Nepřekvapilo je, že už v ní nikdo není, bylo přecejen docela pozdě. Ginny se s Harrym rozloučila a odešla do své ložnice, Harry se ale rozhodl, že ještě chvíli posedí v křesle a potom si taky půjde lehnout.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 23. srpna 2011 v 13:54 | Reagovat

zase další skvělý díl taky Ginny z toho musí bejt dost zmatená to jo... :) fakt se ti to vede a děkuju za pochvalu myslím ale že to s tou rodinou je trochu přitažený za vlasy už je tam i poslední část... :-)

2 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 23. srpna 2011 v 17:33 | Reagovat

jsem ráda že se ti líbí a už se moc těším na další díl u tvích příběhů je nej vždycky neočekávaný konec a pak je docela napětí co bude dál :D :D jsi skvělá jak saleko už jsi se s tím dostala 32 dílů... :D :-)

3 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 23. srpna 2011 v 19:25 | Reagovat

Jo a mám další díl ♥Dss♥ a taky jednu povídku, no ona je tak trochu praštěná, ale jestli se chceš zasmát, tak je to něco pro tebe :D i když to není slash :D :-D  :-P  :-D  :-D  :-D

4 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 23. srpna 2011 v 23:48 | Reagovat

Děkuju za chválu říkala jsem si že se asi u Filche pobavíš proto jsem to napsala, ale i když dopíšeš skvělý Vb doufám že budeš psát něco dalšího, proto že mě opravdu tvoje povídky moc baví, já budu mít ještě hodně na práci než dospěju ke konci mám to všechno promyšlené, ale ode dneška už můžu být na pc jenom do 10 h večer mamka má dole modem a pozná že mám zaplý pc je to otrava, ale tajně si čtu tak že pšš... A jiinak vážně se těším na další tvůj díl můj tu bude už zítra zatím nevím v kolik, ale dám ho na blog tak se těš zatím ahoj... ???  :-P  :-D  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama