Sacrifice

29. srpna 2011 v 0:37 | Delight ^^ |  Jednorázovky
Info: Tahle povídka je docela krátká a je o vztahu Sasukeho a Naruta. Nevím, jestli se vám bude líbit, ale je to moje první povídka co se týká SasuNaru, tak mě prosím neukamenujte. ;D Kdo čeká nějaký skvělý výkon, raději byste si ji ani neměli číst. Je úplně obyčejná a ničím nezajímavá, ale pro ty, kteří se teda rozhodli si ji přečíst, přeju příjemné počtení.
Pairing: Sasuke/Naruto"Musím jít. Kdyby mě s tebou viděla Sakura, bylo by zle."
Sasuke pohladil Naruta po tváři a omluvně se na něj usmál. Věděl, že Naruto nerad tyhle věcí slyší, ale byla to jejich domluva a oni ji museli respektovat.
"Proč jí prostě neřekneš pravdu? Proč se pořád musíme skrývat?" Ozval se blonďatý chlapec tiše, i když moc dobře věděl, že protestovat ani nemá cenu.
Sasuke si povzdychl.
"Naruto, už jsem ti to vysvětloval. Tohle jsou naše pravidla, chápeš? Naše dohoda, podle které se musíme řídit, ať se nám to líbí nebo ne."


"Ty vůbec nevíš, jaké to je, když každou noc usínám s pocitem, že se o tebe musím dělit se Sakurou! Když si představuju, že se tě dotýká stejně tak, jako já! Když-"
"Já vím, Naruto!"
"Nevíš! Nechápeš to! Nikdy to nepochopíš!" Narutovi se třásl hlas a v očích cítil palčivý pocit, snažil se neplakat, ale věděl, že se mu to nepodaří.
Sasuke svraštil obočí.
"Můžeš mi říct, co máš za problém? Napadlo to přece tebe, tak mě za to neobviňuj. Je načase, aby sis zvyknul."
"Proč? Stydíš se za mě?" Dostalo se Sasukemu ublížené odpovědi.
"Ne. Moc dobře víš, že to tak není..." Černovlasý chlapec pohladil Naruta po tváři a smutně se pousmál. Kolikrát už se kvůli tomuto pohádali? Nesčetněkrát. A vždycky zbytečně.
Naruto v první chvíli pocítil nutkání se od Sasukeho odtrhnout, byl uražený a naštvaný, hned si to ale rozmyslel a opřel se do Sasukeho dlaně. Chvíli v téhle poloze setrvávali a vzájemně si hleděli do očí. Naruto věděl, že si jej Sasuke omotal kolem prstu, byl mu bezmezně oddaný a nedokázal mu vzdorovat, stačil jen jediný dotyk a splnil by mu jakékoliv přání. Sám sobě si nadával za to, že s ním ten černovlasý ďáblík umí tak manipulovat, užíralo jej to, ale bez Sasukeho už si svůj život nedokázal představit. I přes to, že spolu byli jen v utajení, pokaždé se těšil, až odbije pátá hodina a Sasuke se opět objeví v jeho dveřích, aby jej hned nato mohl vášnivě políbit... nakonec to vždy skončilo rychlým milováním, po kterém si Sasuke sebral své věci a odešel.
Něžně se dotýkali a usmívali se na sebe. Teplo Sasukeho těla dodávalo Narutovi zvláštní energii a on se najednou cítil silnější. Bylo mu jasné, že kdyby se kdokoliv dozvěděl o jejich vztahu, skončilo by to a všechno by se rozplynulo v nenávratnu. Ačkoli jej to vytáčelo, musel se s tímhle způsobem života spokojit, pokud nechtěl přijít o to nejcennější, co má.
"Musím jít," zašeptal po dlouhé chvíli Sasuke a zklamaně pohlédl na blonďatého chlapce, který jej pevně svíral v náručí.
"Já vím..." odpověděl mu s povzdechem Naruto a s velkým sebezapřením se od Sasukeho odtáhl.
Sasuke mu věnoval poslední polibek, rozloučil se a pomalým krokem odcházel. Naruto smutně sledoval jeho vzdalující se záda a první slza si našla cestičku po jeho tváři. Po Sasukem zůstala jen jeho sladká vůně, kterou na něm Naruto tolik miloval. A to jediné jej ujišťovalo v tom, že Sasuke tady opravdu před chvílí byl a dotýkal se jej.
I když bylo teprve sedm hodin večer, Naruto se nemohl dočkat dalšího dne. Opět jej uvidí, obejme a přitulí se k němu.
Volným krokem se vydal domů s blaženým úsměvem na tváři.
A když na jeho tvář dopadly první dešťové kapky, uvědomil si, že jenom se Sasukem může být doopravdy šťastný.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Anne-Mary Anne-Mary | Web | 30. srpna 2011 v 18:26 | Reagovat

Prosím tě co to plácáš? Vždyť na začátek je to bezva teda když začínáš s těma dvěma myslím. Povedlo se ti to. ;-)  ;-)

2 Delight ^^ Delight ^^ | Web | 21. července 2012 v 1:39 | Reagovat

Díky moc! :) Jsi hodná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama