Srpen 2011

Pes a bezdomovec

31. srpna 2011 v 0:08 | Delight ^^ |  Citáty
Tenhle obrázek je nádherný, ale taky strašně smutný. Vždycky, když někoho takového vidím, je mi ho líto. Nebo třeba lidi na vozíčku. A pokaždé si vzpomenu, že skoro každý je nespokojený se svým životem, ale přitom jen hodně málo lidí má doopravdy důvod být smutný. Jinak - nevěděla jsem, do jaké rubriky to zařadit, tak to dávám do citátů.-
Pes je nejlepší přítel člověka.
- Nezáleží na penězích, ale na tom, jaký je člověk uvnitř.
- Nejsilnější zbraní je láska.

Vnitřní boj 36.

30. srpna 2011 v 22:55 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
další díl, doufám, že se bude líbit:) a doporučuju si pustit k tomuhle dílu písničku Mad World - tady . je krásná sama o sobě, a doufala jsem, že by mohla tomuhle dílu přivodit trochu lepší atmosféru.Harryho první reakce se podobala Dobbymu, který po zjištění, že mu Lucius Malfoy 'daroval' ponožku, vykulil své velké oči a v jeho tváři se objevilo překvapení.
Přesně takhle Harry vypadal, pocity se v něm mísily a srdce mu začalo splašeně bít. To snad ani nemůže být pravda. Chtějí zavřít Bradavice? To bude ale znamenat, že se Harry vrátí k Dursleyovým a bude u nich muset bydlet. Kam jinam na školu by chodil, pokud ne do Bradavic?

Remus/Severus

30. srpna 2011 v 22:24 | Delight ^^ |  Ostatní
no, upřímně jsem nad tímhle párováním nikdy moc nepřemýšlela, ale vlastně to není zas tak škaredé, jen spíš nepřirozené...:) ale možná si časem zvyknu..enjoy!


Citáty - mix 3.

29. srpna 2011 v 22:56 | Delight ^^ |  Citáty
Camparis Pokud zůstaneš na všechno sám, budeš jako nitka, která se snadno přetrhne. Pokud ale budete dva, vytvoříte silný provaz, který nebude možné rozdělit. Můžeme zvládnout všechno, ale jen společně.
*
Camparis Odpuštění je větším důkazem lásky, než žárlivost.
*
Camparis Opravdový přítel nám víc dopomáhá ke štěstí, než tisíc nepřátel k neštěstí.
*
Camparis S láskou ubývá čas, s časem ubývá lásky.

Avatary//Ron Weasley

29. srpna 2011 v 22:43 | Delight ^^ |  Avatary
Ron Weasley Avatars.....
Moc jsem jich sice nenašla, ale lepší, než nic. Některé jsou z www.hp-information.blog.cz a některé z www.iconator.com ;)

Vnitřní boj 35.

29. srpna 2011 v 21:29 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
"No...vlastně..." Harry v tom šoku, který mu způsobil rozzuřený Hagrid, ani nevěděl, co má profesorovi odpovědět. Byl nervózní a v tuhle chvíli mu přišlo trapné přijít tady kvůli takové maličkosti, když se asi právě děly závažné věci. Připadal si, že bude Brumbálovi na obtíž, ale on jeho starosti nejspíš vycítil.
"Vidím, že tě něco trápí."
"Víte...já...chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte něco nového ohledně Browna a komnaty? Slyšel jsem od Nevilla, že byl další rozhlas a já jsem jej bohužel promeškal," dodal Harry zkroušeně a zčervenal. Obtěžuje Brumbála svými starostmi, zatímco on zřejmě řeší důležitější problémy.
"No jistě, vzpomínám si, že jsem tě tam neviděl, Harry..." pousmál se profesor, i když jeho úsměv nevypadal zrovna dvakrát přesvědčivě.

Doujinshi (SasuNaru) 18+

29. srpna 2011 v 1:16 | Delight ^^ |  Doujinshi
Slavnostní otevírání rubriky Doujinshi! ;D
Doufám, že se vám tenhle komiks bude líbit. Zbytek je pod perexem, a upozorňuju, že je to 18+. (Ne, že by to snad někdo dodržoval) ;D Je to anglicky, ale s trochou toho angličtinářského umění a google překladače byste to mohli nějak přelouskat. Je to mnohem lepší v originále, než přeložené do češtiny, to mi věřte. A ještě jedno upozornění - kdo jednou s doujinshi začne, už s tím jen tak neskončí a bude vyhledávat další a další, takže pozor na to. ;D


Co je to chakra?

29. srpna 2011 v 1:09 | Delight ^^ |  Definice výrazů
Chakrová soustavaChakra (čteme "čakra") je základní věc, bez které není možné používat i ty nejjednodušší techniky. Je to směs energie přítomné v každé buňce těla a duchovní energie získané pomocí cvičení a díky zkušenostem. Jakmile se tyto energie smísí, začnou proudit chakrovou oběhovou soustavou, která je podobná krevní oběhové soustavě. Touto soustavou se chakra rozvádí do všech 361 chakrových bodů v těle. S chakrou se dá manipulovat pomocí různých metod a dosáhnout tak potřebného účinku, kterého by se jiným způsobem nedosáhlo, např. chůze po vodě. Nejvíce používanou z těchto metod jsou ruční pečetě.
V závislosti na poměru, ve kterém je fyzická a duchovní energie smíchaná, lze vytvořit různé druhy chakry. Živelná chakra je nejběžnější a používá se na vykonávaní základních jutsu. Základními přírodními živly jsou země, oheň, blesk, voda, a vítr. Ninja má vždy blízký vztah k jednomu typu chakry, ale může vytvořit živelnou chakru nehledě na jeho vztah k ní. Každý živel je silnější i slabší než další živly. Pořadí je oheň, vítr, blesk, země a voda, kde každý živel je slabší než předchozí, ale je silnější než následující. Je to kruhová závislost, proto je voda slabší než země, ale je silnější než oheň.

zdroj = konoha.cz

Pokémon sluchátka

29. srpna 2011 v 0:56 | Delight ^^ |  Ostatní
tyhle bych klidně brala ;D už vím co chci na Vánoce ;D

Tumblr_lp49lag8fi1qhmn6yo1_400_large

Sacrifice

29. srpna 2011 v 0:37 | Delight ^^ |  Jednorázovky
Info: Tahle povídka je docela krátká a je o vztahu Sasukeho a Naruta. Nevím, jestli se vám bude líbit, ale je to moje první povídka co se týká SasuNaru, tak mě prosím neukamenujte. ;D Kdo čeká nějaký skvělý výkon, raději byste si ji ani neměli číst. Je úplně obyčejná a ničím nezajímavá, ale pro ty, kteří se teda rozhodli si ji přečíst, přeju příjemné počtení.
Pairing: Sasuke/Naruto"Musím jít. Kdyby mě s tebou viděla Sakura, bylo by zle."
Sasuke pohladil Naruta po tváři a omluvně se na něj usmál. Věděl, že Naruto nerad tyhle věcí slyší, ale byla to jejich domluva a oni ji museli respektovat.
"Proč jí prostě neřekneš pravdu? Proč se pořád musíme skrývat?" Ozval se blonďatý chlapec tiše, i když moc dobře věděl, že protestovat ani nemá cenu.
Sasuke si povzdychl.
"Naruto, už jsem ti to vysvětloval. Tohle jsou naše pravidla, chápeš? Naše dohoda, podle které se musíme řídit, ať se nám to líbí nebo ne."