Červenec 2011

Láska prochází famfrpálem 3/3 (část 2)

31. července 2011 v 19:30 | Delight ^^ |  Láska prochází famfrpálem
Harry spatřil Malfoyův výraz a trochu ho to zmátlo. V první chvíli, když Draco vyrukoval s nápadem zahrát si zápas, byl si Harry téměř jistý, že v tom určitě musí být nějaký podvod a že třeba očaroval Zlatonku, protože mu přišlo podezřelé, že z toho byl tak nadšený. Když si teď ale povšimnul jeho skleslého výrazu, vůbec nevěděl, co si o tom má myslet. Kdyby totiž Malfoy přece jen Zlatonku začaroval, neměl by vůbec pochybovat nad svou výhrou, protože malý okřídlený míček by mu do rukou vletěl téměř sám bez Dracovy pomoci. 'Možná je to jen maska, jak mě přelstít,' pomyslel si Harry a bedlivě se rozhlížel po Zlatonce. Neustále se s Malfoyem míjeli, křižovali si cestu a během letu na sebe házeli nevraživé pohledy, ani jednomu se však nepodařilo zlatý míček najít.

Vnitřní boj 23.

31. července 2011 v 18:19 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Cestou zpět k východu z učebny se ještě podíval na svého spolusedícího s jasným zadostiučením, snad jako by mu chtěl říct - "Tohle ti nevyšlo, Malfoyi." Blonďatý aristokrat mu pohled rozzuřeně oplatil, to už ale Harry neviděl.
Když vyšel ze sklepení, ihned ho do očí praštilo ostré sluneční světlo. Chvíli mu trvalo, než si zvyknul, ale potom se rozhodl, že si zajde k jezeru. Zatím neměl co na práci, protože ho Snape z hodiny pustil dnes dříve a Harry se rozhodl využít chvíle volného času k tomu, aby se natáhl pod velký rozvětvený dub, stojící u jezera.
Bradavické pozemky byly prázdné, dnes se nemusel prodírat davem ostatních studentů, většinou Zmijozelských, kteří mu bezohledně křižovali cestu a s hlasitými nadávkami ("Uhni, Pottere!", "Nevidíš že spěchám?") pospíchali na vyučování. Teď tady byl úplně sám, všichni ostatní byli ještě na svých hodinách. Jeho kroky mířily k největšímu stromu široko daleko. Kamkoli se podíval, tenhle letitý dub byl rozhodně nejvyšší, se spoustou větví a pevnou kůrou. Harry tady chodil pokaždé, když hledal nějaké rozptýlení nebo chtěl utéct od všech problémů, které ho svazovaly.

Sasuke/Naruto

30. července 2011 v 21:58 | Delight ^^ |  Sasuke/Naruto
Několik obrázků mého nejoblíbenějšího yaoi páru:)
užijte si je. ♥


Citáty o životě

30. července 2011 v 21:52 | Delight ^^ |  Citáty

Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.(
Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.
O život můžeme přijít různě. Smrt je jen jednou z možností.
Je lepší zemřít pro něco než žít pro nic.
Každý den je jen jednou za život.
Nauč se slzami v očích smát, nauč se pohladit se zavřenou dlaní, nauč se rozdat všechno a nemít nic, pak poznáš, že stojí za to žít.
Vždycky se nám zdá lepší to, co nemůžeme dostat, než to, co už máme. V tom spočívá romantika a idiotství lidského života.
Mnozí, kdo promilovali třeba celý život, dovedou nás méně poučit o tom, co je láska, než dítě, které ztratilo pejska...


Láska prochází famfrpálem 3/3 (část 1)

30. července 2011 v 21:38 | Delight ^^ |  Láska prochází famfrpálem
To už ale u něj byl Oliver a snažil se Malfoye od Harryho odtrhnout. Šlo to docela těžce, i přesto, že Oliver měl mnohem větší sílu než Draco, který se ale vzpínal a odmítal se vzdát.
"To už by stačilo, Malfoyi!" Vyjel na něj Wood a konečně se mu podařilo Draca odlepit od Harryho. Draco byl zadýchaný a ve tváři poněkud červený, jak se snažil vyprostit se z Oliverova sevření.
Obě družstva sledovaly jejich počínání s vykulenýma očima, až na Rona.
Ronovi ani předtím nedokázal uniknout povýšený a sebevědomý Malfoyův pohled, když nebelvírskému týmu nabídnul zápas a nakonec ještě dodal, že tým vítězů bude mít na kontě jedno přání. Přišlo mu to, stejně jako Harrymu, hodně zvláštní a napadlo ho, že v tom musí být něco nekalého. I on sám moc dobře věděl, že Harry má jako chytač v mnohém navrch oproti Malfoyovi, a bez falešných čárů a kouzel bylo téměř nemožné, aby vyhráli zmijozelští.

Itachi/Sasuke

30. července 2011 v 13:45 | Delight ^^ |  Itachi/Sasuke
Rozhodla jsem se taky zveřejnit i jiné obrázky než jenom Harry Potter:D* A protože mám taky hrozně ráda yaoi, tak jsem našla nějaké ItaSasu obrázky:) Snad se budou líbit ♥


Vnitřní boj 22.

30. července 2011 v 1:12 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Učebna lektvarů byla toho dne ještě ponuřejší a zachmuřenější, než kdy jindy. Těch pár oken, které v místnosti byly, dnes překrývaly černé závěsy, takže celá místnost byla zahalena ve tmě.
Když do ní Draco přicházel, upřímně se podivil, jak asi mají vařit lektvary, když si neviděl ani na špičku vlastního nosu. Posadil se do své lavice, a čekal, až přijdou ostatní studenti. Na tuhle hodinu s Nebelvírem se opravdu netěšil, musel zase sedět vedle toho prokletého Pottera a snášet jeho věčné šťouchání do Dracovy ruky.
Přesně ve chvíli, kdy vešel černovlasý chlapec s jizvou na čele do učebny, Snape mávnutím hůlky odsunul závěsy a posadil se ke svému profesorskému stolu. Všichni žáci si překryli tváře, protože nečekané ostré světlo jim nepříjemně bilo do očí.
Snape na ně ale nebral žádné ohledy.
"Dnešním lektvarem, který budete mít za úkol namíchat, je Sluneční lektvar. Jeho přípravu vám napíši na tabuli."

Fred/George

30. července 2011 v 0:24 | Delight ^^ |  Fred/George
Snažila jsem se najít několik obrázků s pairingem Fred/George. Našla jsem jich ale opravdu jenom málo, protože se na tenhle pár hodně zapomíná. Vlastně si pamatuju maximálně pět povídek, které jsem o nich četla. Škoda, že se to tak zanedbává.. Taky se budu snažit něco na tohle téma napsat, ale teď je tady pár těch obrázků. Zbytek bude pod perexem, protože jsou +18 a přidala jsem jim i cenzuru, jinak by mi mohli zrušit blog. ;)


Láska prochází famfrpálem 2/3

29. července 2011 v 18:05 | Delight ^^ |  Láska prochází famfrpálem
Na Woodovi a jeho družstvu šlo poznat, že usilovně přemýšlí.
Obzvlášť Harrymu bylo podivné, že je Malfoy vyzval na zápas. Vždyť se ani jednou nestalo, aby Zmijozel zvítězil nad Nebelvírem. Harry byl pokaždé rychlejší a Zlatonky se zmocnil dříve. Proto byl hodně překvapen, když jim zmijozelští dali takovou nabídku. Než ale stačil něco namítnout, Oliver s jejich návrhem souhlasil.
"Dobrá," připustil Malfoy, "ale nebude to jen tak." V očích se mu potměšile zablýsklo a on se znova zašklebil. "Družstvo, které prohraje, bude muset splnit vítězům nějaké přání, které si sami vyberou. Přání může být jakékoliv." Dodal blonďák a olízl si rty.
Tenhle návrh přišel Harrymu ještě mnohem pochybnější, než vůbec samotný nápad zápasu. Určitě v tom musí být něco nekalého, Malfoy vypadá, jako by si byl jistý tím, že vyhrajou, proletělo Harrymu hlavou. Ale nenechal se zahanbit, a taky nechtěl vypadat jako srab, který se bojí dobrodružství. Proto tedy přikývl, a vypadalo to, že zbytek družstva souhlasí taky.

Vnitřní boj 21.

29. července 2011 v 16:08 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Párkrát přešel tam a zpátky kolem nehezky vyhlížející zdi, a usilovně myslel na to, jak by měla Komnata nejvyšší potřeby vypadat. Netrvalo dlouho, a objevily se před ním vysoké železné dveře černé barvy. Draco se rozhlédl po chodbě, aby se ujistil, že ho žádný ze studentů nesledoval, a vstoupil dovnitř.
Nepopsatelná vůně skořice a vanilky, vznášející se v příjemně zařízené místnosti, Draca uhodila do nosu hned, když do ní vkročil. Přímo naproti vstupním dveřím stál velký cihlový krb, ve kterém vesele plápolal oheň a plameny se mezi sebou vášnivě proplétaly. Sametový vínově červený koberec pyšně dominoval celé místnosti, a na něm stála měkká a pohodlná sedačka stříbrné barvy. Obrazy neznámých kouzelníků se na něj usmívaly a mávaly na něj.
Draco se cítil jako v ráji a na chvíli zapomněl na svou malfoyovskou nevděčnou povahu, a zasněně se tady rozhlédl. Další věc, která ho upoutala, byl velký skleněný lustr, který odrážel světlo proudící dovnitř vysokými okny s čistými bílými záclonami. Lustr zabíral asi polovinu stropu, Dracovi z něj přecházely oči.
Posadil se na sedačku a zahleděl se do ohně.