Únor 2011

Vnitřní boj 20.

12. února 2011 v 11:04 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Draca najednou přešla veškerá chuť. Odešla tak rychle, jak na něj přišla. Nedokázal snídat, když se na něj všichni dívali, připadal si nervózně a v krku měl knedlík. Navztekaně praštil s jídlem a co nejrychleji vstal od stolu.
"Draco, co to vyvádíš?" Sykl na něj Blaise a s omluvným úsměvem se rozhlížel po Velké síni, jako by chtěl omluvit Dracovo chování. "Sedni si zpátky! Dáš jim záminku, aby si o tobě mysleli ještě horší věci." Draco si nedal říct. Nevydržel to tady, cítil se neuvěřitelně nepříjemně, studenti si mezi sebou už i začali povídat, ukazovat si na něj a smát se. Co nejrychleji se vydal pryč ze síně.
Cestou stihl zakopnout o rozevřenou učebnici s neuvěřitelně malými písmeny a politými rohy. Odolal pokušení sebrat ji, a dále kráčel, jako by se vůbec nic nestalo.

Vnitřní boj 19.

5. února 2011 v 20:48 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Sluníčko svými teplými paprsky proniklo okny do ložnic bradavických studentů a polechtalo je na tvářích. Šťastně se usmívalo všude kolem, a žádným spáčům nedalo pokoj. Venku bylo krásně. Ptáci se usadili na větvích a společně prozpěvovali zamilované písničky, květiny se probudily a rozvily se, větřík lehce pohupoval lístky a větvičkami rozrostlých stromů a hebká tráva se rytmicky vlnila. 
Jeden zbloudilý paprsek si vyhledal i Dracovy oči a usilovně na ně dotíral, než je donutil rozlepit se od sebe. Draco nakrčil nos a o chvíli později si kýchnul. 
"Dobré ráno..." Mávnul na něj Blaise, zatímco si oblékal tmavě modrou košili. 
"Tobě taky," zazíval Draco a protáhl se. "Kde jsou Crabbe a Goyle? Počítám, že už na snídani," ospale si protřel oči a rozhlédl se po pokoji. 
"Jo," zachechtal se krátce Blaise, "divím se, že na tebe nepočkali." Zapnul si poslední knoflík své košile a obrátil se na Draca v sametovém zeleném pyžamu. "Mám na tebe počkat?"
"Jak chceš... ale nemusíš. Bude mi trvat dlouho, než se vyhrabu z postele. A musím si taky dojít ještě do koupelny. Takže radši jdi už do Velké síně."
Zabini přikývl. "Dobře. Uvidíme se dole," a pomalu vyšel z ložnice.

You are everything - Harry/Severus

5. února 2011 v 15:03 | Delight ^^ |  Videa
Něco pro milovníky páru Snarry, který sice není mým nejoblíbenějším, ale video je tak hezky zpracované, že i zatvrzelý milovník Drarry pairingu se na něj rád podívá.

Pokud by vám video nejelo u mě na blogu, zkuste odkaz tady :))

Harry/Draco 4.

5. února 2011 v 14:59 | Delight ^^ |  Harry/Draco
Po dlouhé době další obrázky, opět Drarry :) Doufám, že se budou líbit... :)

Vnitřní boj 18.

3. února 2011 v 18:29 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Když Draco pozdě v noci ulehal do postele, neustále se mu v hlavě promítal celý den. Stále nemohl uvěřit, že zrovna v Zabinim, se kterým se nikdy nějak moc nebavili, protože byl tichý, našel toho nejlepšího spojence, který se ocitl ve stejném průšvihu jako on. Pak si taky uvědomil, že zítra si bude muset dávat bedlivý pozor na nenápadné špehy u Nebelvírského stolu. Věřil, že v Nebelvíru jsou někteří tak stupidní, že se sami prozradí svými pohledy na něj. Vzpomněl si na podezřelé pohledy lidí ve zmijozelské společenské místnosti, na jejich narážky na něj a Harryho... 
"Už bych na něj měl, sakra, přestat myslet! Jde to se mnou od desíti k pěti, mám kvůli tomu problémy ve škole, mezi kámošema a brzy i mezi profesory," pomyslel si zkroušeně Draco, ale sám moc dobře věděl, že se to lehko řekne, ale těžko udělá.