Vnitřní boj 15.

31. prosince 2010 v 13:15 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
"To přece není možné. Já to vím, že se nenávidí." Ozvala se dívka.
"Já to vím přece taky, ale ty sis nevšimla těch pohledů, které na něho Malfoy pořád hází?" Zašeptal tajemně kluk a Dracovo srdce vynechalo jeden úder.
"Ne, to teda nevšimla! Máš prostě jenom bujnou fantazii."
"Přísahám! Nechceš mi aspoň jednou věřit?"
"Ale v čem ti mám věřit? Že Malfoy chce Harryho? Pche, nejsem blázen! Harry je přece z naší koleje, zatímco Malfoy ze Zmijozelu!" 
"Záleží na tom? Láska si sama vybírá své oběti..."
"Prosímtě, nehraj si tady na city a nech to být. Kdyby ho vážně chtěl, je to jen jeho věc a ostatní do toho nemají co kecat."
"Neříkej, že tebe to nezajímá! Taková drbna!" 

"Kromě toho, myslím, že za chvíli bude večerka! Takže bychom radši měli jít, než nás tady načape Filch nebo McGonagallová."
"Ale stejně-"
"Jdeme!" Zavelela dívka a rozhlédla se okolo, jestli náhodou jejich rozhovor nevyslechl nějaký nevítaný host. Draco se tak tak stihl skrýt za roh. Byl zvědavý, kdo to byl. Původně si myslel, že Ron a Hermiona, po pár slovech ale usoudil, že to není jejich hlas. 
Kroky se čím dál více vzdalovaly a odrážely se od neprůbojných bradavických zdí. Nakonec ustaly úplně a Draco si vydechl. Zůstal vytřeštěně zírat na místě a nemohl uvěřit, co právě vyslechl. Na celém těle mu naskočila husí kůže a nebyl schopný pohybu. V hlavě se mu promítaly různé myšlenky.
Věděl jsem, že to někdo zjistí! Teď se to roznese po celé škole, nakonec to napíše i Denní věštec a já budu úplně v háji. Promerlina! A co mi na to asi poví otec? Pochybuju, že bude věřit bulváru, ale přece jen. To jsem teďka tak hrozně podělal. Chci umřít! Nebo se propadnout nejmíň dvacet metrů pod zem! Stroprocentně to byl někdo z Nebelvíru, ale kdo? Zítra u snídaně si budu dávat pozor, kteří dva nebelvírští čumilové mě u snídaně okukujou. Umínil si Draco a po špičkách se vydal do Zmijozelské společenky.
***
Ve společenské místnosti bylo navzdory pozdním večerním hodinám plno. Někteří si jen pročítali učebnice, aby se připravili na zítřejší hodiny, někteří na poslední chvíli dodělávali úkoly a bavili se. Jakmile ale Draco vkročil dovnitř, šum zmlknul a všichni se podívali na něj.  


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leušiq Leušiq | 21. ledna 2011 v 23:29 | Reagovat

tesim sa na pokracko inak ked chces viac citatelov mala by si sa zaregistrovat na http://daily-slash.blog.cz/

2 Delight ^^ Delight ^^ | Web | 22. ledna 2011 v 10:56 | Reagovat

děkuju za radu a za komentář :) no, vím že ten blog existuje, ale nejsem na takové dobré úrovni, abych se tam zaregistrovala :-) zatím ještě počkám, napíšu něco dalšího a potom se tam nahlásím 8-) ale děkuju ♥

3 Leušiq Leušiq | 23. ledna 2011 v 2:31 | Reagovat

dobre ako chces :D
aj tak som dala odkaz tvojho blogu na Facebook XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama