Prosinec 2010

Vnitřní boj 15.

31. prosince 2010 v 13:15 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
"To přece není možné. Já to vím, že se nenávidí." Ozvala se dívka.
"Já to vím přece taky, ale ty sis nevšimla těch pohledů, které na něho Malfoy pořád hází?" Zašeptal tajemně kluk a Dracovo srdce vynechalo jeden úder.
"Ne, to teda nevšimla! Máš prostě jenom bujnou fantazii."
"Přísahám! Nechceš mi aspoň jednou věřit?"
"Ale v čem ti mám věřit? Že Malfoy chce Harryho? Pche, nejsem blázen! Harry je přece z naší koleje, zatímco Malfoy ze Zmijozelu!" 
"Záleží na tom? Láska si sama vybírá své oběti..."
"Prosímtě, nehraj si tady na city a nech to být. Kdyby ho vážně chtěl, je to jen jeho věc a ostatní do toho nemají co kecat."
"Neříkej, že tebe to nezajímá! Taková drbna!" 

The Whomping Willows - Harry/Draco

30. prosince 2010 v 22:46 | Delight ^^ |  Videa
Pravděpodobně jedna z nejoblíbenějších písniček všech milovníků Drarry. Překlad jsem bohužel nikde nenašla, ale angličtina v písničce je poměrně jednoduchá, takže pokud máte alespoň základní znalosti anglického jazyka, pochopíte, o co v písničce jde. Ve zkratce je to píseň, ve které se Harry s Dracem navzájem popichují, ačkoliv jsou do sebe zamilovaní.


Vnitřní boj 14.

30. prosince 2010 v 19:31 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Uběhlo několik dní od toho nešťastného incidentu v knihovně, Draco se ale stále nemohl vzpamatovat. Každý den, každou minutu, každou sekundu proklínal Pottera za to, že mu takhle zavařil život a že kvůli němu teď trpí. Zároveň se ale nedokázal zbavit lásky, která zaplňovala celé jeho srdce. Ledová maska pomalu roztávala, a ačkoli si Draco snažil nalhávat, že o Harryho vlastně vůbec nemá zájem, sám moc dobře věděl, že je to přesně naopak. V poslední době už ale nezvládal se přetvařovat, takže se mu několikrát stalo, že na Harryho hleděl celou hodinu lektvarů, až jej profesor Snape musel napomenout, nebo že radostně skákal po školních pozemcích ze samé zamilovanosti, až za ním přišli Crabbe s Goylem a dívali se na něj jako na blbečka. 
Jeho láska sice byla neopětovaná, teda Draco si to myslel, ale přesto měl v duši nějakou zvláštní nepopsatelnou radost, která ho polapila vždy, když černovlasého chlapce spatřil. Sám si to nedokázal vysvětlit, najednou mu vyschlo v ústech, srdce měl až v krku a nohy jako z rosolu. Když pozoroval Harryho lehkou nenucenou chůzi, nedokázal se ubránit neustálému zírání na jeho zadek. Zpočátku mu to přišlo divné, potom už ale pochopil, že tohle všechno patří k lásce a on s tím nic neudělá.

Harry/Draco 3.

30. prosince 2010 v 13:32 | Delight ^^ |  Harry/Draco
Tyhle jsem si nemohla odpustit ♥

Harry/Hermione Unpacking Books

30. prosince 2010 v 13:21 | Delight ^^ |  Videa
Skvělé starší video, původní verze byla z Youtube bohužel smazána a re-uploadnuté video má mnohem horší kvalitu než předtím. Určitě ale stojí za to se na něj podívat. Ačkoliv nejsem příznivcem Dramione pairingu, tohle video je realisticky sestříhané a doprovázené skladbou od kapely Maximo Park.

Vnitřní boj 13.

25. prosince 2010 v 20:44 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Jsem originál! Řekněte mi - kdo ze Zmijozelských se zamiluje do Nebelvírské holky? Nikdo! A Kdo ze Zmijozelských se zamiluje do Nebelvírského kluka? To už tuplem nikdo! Jsem cvok, už jsem se totálně zbláznil. Dokonce už ani v hodinách nevnímám výklad. To všecko jenom kvůli němu! Proč jsem takový debil? Proč, proč, PROČ? Samé proč! Otázky, na které neznám odpověď. K čemu jsou čáry a kouzla? K ničemu! Já nepotřebuju žádné zaklínadlo na pohárky, žádné zmenšovací ani omračovavcí. Chci kouzlo pro zrušení lásky! Tohle bych teď nejvíc potřeboval. Když si to tak vezmu, vlastně jsme na tom stejně jako mudlové. O majetek přece nejde, ale jde o zamilovanost, o lásku a o partnerství. My si taky nemůžeme vybrat, do koho se zamilujeme. Světe, div se... ten krutý, chladný Draco Malfoy je teplej... A to není všecko, ba ne! Ještě k tomu se zamiluje do svého největšího rivala, z největší rivalské koleje! Už odpradávna jsou Zmijozel a Nebelvír proti sobě! Kdo to kdy viděl, aby spolu chodili! Poskvrnil jsem celou naši kolej. Promerlina, kdyby se tohle dozvěděl otec, už bych se tady nikdy nepodíval! Možná bych to ani nepřežil. Uvažoval Draco cestou z učebny přeměňování. Měl teďka hodinu volno, takže se rozhodl, že si to namíří do knihovny, jestli tam náhodou nenajde něco, co by souviselo s novou komnatou. 

Vnitřní boj 12.

23. prosince 2010 v 22:07 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
Draco měl chuť se zeptat ještě na tolik věcí, které mu ohledně nové komnaty nebyly vůbec jasné. Brumbál mu ale vysvětlil, že ministerstvo kouzel si nepřeje, aby studentům předkládal ještě podrobnější informace, a tak svěsil ruku dolů a zamračil se.
Ministerstvo... nechápu, na co si to Popletal hraje. Proč se nemůžeme dozvědět více?
"Tímto ukončuji naši besedu. Pamatujte ale na má slova. Pan Malfoy by vůbec nemusel mít takové štěstí. Kdyby pan Potter nebyl včas na místě, madame Pomfreyová by už nic nezmohla, museli bychom pana Malfoye převést ke svatému Mungovi." Dodal, a pokynul rukou ke dveřím.
Draco zůstal zkoprněle sedět a zamyslel se nad Brumbálovými slovy.

Kouzla z HP

22. prosince 2010 v 16:22 | Delight ^^
Accio - přivolá předmět
Aguamenti - z hůlky vám teče proud vody
Alohomora - otevírá dveře a okna
Amnesia - způsobuje ztrátu paměti
Apparecium - zviditelňuje nápisy psané neviditelným inkoustem
Arania exzuma - ochromí nepřítele
Avada Kedavra - hned zabije soupeře (jedno ze tří kouzel, která se nepromíjejí)
Avis - vykouzlí z hůlky ptáky
Balit - všechny věci z podlahy se naskládají do kufru nebo tašky
Brakiam elmindo - údajně napraví zlomeniny
Colloportus - čarovně zamkne dveře

Vnitřní boj 11.

22. prosince 2010 v 6:23 | Delight ^^ |  Vnitřní boj
ZA 10 MINUT
Vcházel do Velké síně, plný očekávání. Těšil se na tu historku o té nové komnatě, především ho zajímalo, proč se nechala vystavět, kdo ji vystavěl a na čí příkaz. Měl tolik otázek, na které mu již brzy dá profesor Brumbál odpověď. Snad. 
Jediná věc, která mu svírala žaludek a nutila ho znervóznět byla ta, že na besedu možná přijde i Harry, Grangerová a Weasley. Zrovna oni by si ji neměli nechat ujít ani po druhé, s těmi jejich dobrodružstvími...
Doufám, že každý bude sedět u svých kolejních stolů. Jestli budeme všichni u jednoho, tak se zblázním, když tam přijdou oni. Zase si budou povídat o malé Weasleyové...
Vešel dovnitř a v první chvíli se dezorientovaně zastavil mezi dveřmi. Velká síň, která měla obvykle strop v podobě tmavého nočního nebe a ve které ve vzduchu lehce poletovaly zapálené svícny, teď byla proměněna k nepoznání. Při prvním pohledu nahoru Draco spatřil podvečerní letní oblohu, jakoby v dáli posetou rudými červánky. Po svíčkách nebylo ani stopy, jejich místo nahradily červené prapory s nějakým podivným bílým znakem ve zvláštním tvaru, který Dracovi připomínal několik kouzelných hůlek propletených do sebe a nedokázal si vysvětlit, co tady praporky dělají.

Haunted Harry/Draco

11. prosince 2010 v 13:19 | Delight ^^ |  Videa
Hezky zpracované video na Draco/Harry tematiku, doprovázeno skvělou písničkou kapely Evanescence. Způsob propracovaného sestříhání vyrovnává nedostatek v podobě nekvalitního obrazu, milostné scény proložené ve videu přidávají na reálném provedení. V popisku videa se nachází i příběh Harryho a Draca pro lepší pochopení.